Firma DSK POLSKA jest jednym z wiodących Importerów i Dystrybutorów chemii i materiałów poligraficznych na rynku polskim. Jesteśmy polską firmą bazującą wyłącznie na własnym kapitale. Nasze wieloletnie doświadczenie a także zorientowanie na potrzeby Klienta nabyte przez wiele lat pracy w branży zaowocowało powołaniem do życia naszej firmy.

Od początku swojej działalności DSK POLSKA stawia na potencjał ludzki wierząc,
że motorem sukcesu firmy jest człowiek. Spółka nasza składa się z wysoko wykwalifikowanej kadry gwarantującej sprawne funkcjonowanie i dynamiczny rozwój firmy z jednej strony oraz wszechstronną i profesjonalną obsługę Klientów z drugiej.

Poprzez otwarte i elastyczne podejście do Klienta firma kształtuje swój asortyment produktów dostosowując się do potrzeb naszych Odbiorców. Nasza oferta towarowa stała się przez to bardzo uniwersalna, co jest szczególnie ważne w czasach gdy, tradycyjny podział na branże ma coraz mniejsze znaczenie.

Na stałe współpracujemy już z wieloma znanymi Producentami i Odbiorcami chemii poligraficznej na terenie całego kraju a także Państw Unii Europejskiej. Mamy również przygotowaną korzystną ofertę handlową dla firm z całej Polski, które są zainteresowane rozpoczęciem współpracy z nami. Zapraszamy!

DSK POLSKA zrobi wszystko aby nasi Klienci byli zadowoleni i usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Sukces naszych Klientów jest także naszym sukcesem!

Pozdrawiamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Kontrahentów.